Відрізняємо погану велопарковку від гарної.

Як вибрати і купити велопарковку?

Коли відсутня велопарковка.
Господар велосипеда просто чіпляє за допомогою замка раму або закриває ключем замок на задньому колесі велосипеда. Але зважаючи на невисоку велосіпедізацію в нашій країні зустрічається вкрай рідко.

Але набагато краще купити велопарковку і встановити велопарковку в зручному місці і це буде безпечніше, бо наші люди можуть потягти заблокований велосипед і вже вдома в гаражі, за допомогою підручних інструментів розблокувати його.

 

 Проста і дешева велопарковка

Легку стоянку для велосипедів цілком просто зламати або відкрутити і забрати разом з велосипедом, тому бажано замовляти велопарковки масивніші. В такому випадку стоянка для велосипедів буде і надійною, і мати презентабельний зовнішній вигляд.

Вибрати велопарковку з нашого переліку і замовити стоянку для велосипедів Ви можете у менеджерів за телефонами + 38066-620-71-10, + 380-96-980-64-62.

 

 Надійна велопарковка

Якщо ми встановимо капітальну велопарковку, то велосипед буде надійно спиратися на стійку і вітер або випадковий перехожий не повалить наш велосипед на землю.

Є безліч цікавих варіантів велопарковок, купити і замовити які Ви можете зателефонувавши на наші телефони (096) 980-64-62 або (066) 620-71-10 або заповнивши форму замовлення на сайті.

Прикріплювати велостоянку до дерева не рекомендуємо. У нас запросто можуть спиляти дерево заради велосипеда. На просторах інтернету гуляє така історія 

 

 Високі велопарковки з кріпленням за раму.

Це найбільш надійні та зручні велопарковки. У нас є варіанти таких велопарковок на вибір. Наші фахівці з радістю допоможуть Вам підібрати велопарку на Ваш смак і ми виготовимо стоянку для велосипедів в найкоротші терміни.

Велопарковка з дахом – це зручний критий велопаркінг
Криті велопаркінги – це дуже зручна штука, так як виконує не тільки функцію збереження Вашого транспортного засобу, а й захисту велосипеда від атмосферних опадів, як то дощ, град чи сильний вітер.

Наша компанія займається розробкою і виробництвом критих велопарковок як компактних, до 10 веломісць, так і великих і містких, до 30 місць для стоянки велосипеда.

 

Крита велопарковка під охороною  з відеоспостереженням і контролем доступу.

Такі велопарковки зустрічаються в багатьох европеського країнах, Китаї, Японії, і на північноамериканському континенті при торгових центрах, ринках, аеропортах і залізничних вокзалах, адже у них вже не вистачає місця на вулиці для всіх бажаючих велосипедистів. В наш час і в наших містах така проблема відсутня, адже місця на вулицях повно. Такі велопарковки коштують чималих грошей і їх необхідно обслуговувати, але якщо Ви зважитеся замовити таку велопарковку, то точно не залишитеся непоміченим.

У наших фахівців був досвід розробки та впровадження велопарковки, обладнаної відеокамерою і з доступом по картках.

Підводимо підсумок
У нашій компанії можна купити велопарковку на Ваш смак
Найкращий і оптимальний вибір для наших міст – Пе-образні масивні стійки з перемичками, які з’єднуються в єдине ціле на напрямних. На нашому сайті представлено декілька видів цих стоянок для велосипедів і Ви можете їх замовити і купити ці велопарковки заповнивши форму на сайті або зателефонувавши на наші телефони.

У будь-якому випадку величезний вибір велопарковок на нашому сайті дозволяє обрати Вам будь-яку вподобану велопарковку і ми допоможемо купити і встановити велопарковку в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Дніпрі, Полтаві, Сумах, Черкасах, Вінниці, Чернівцях, Херсоні, Миколаєві , Рівному, Чернігові, Мукачево, Кременчуці, Кривому Розі, Ізмаїлі та інших містах України